Гірники і металурги

Вашею працею славен Кривбас

Бадагов Володимир Федорович.
Випускник 1960 року. Закінчив у 1964 році з відзнакою Криворізький гірничий технікум, а в 1969 році, теж з відзнакою, - Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю "Збагачення корисних копалин". Працював виробничим майстром, начальником зміни, начальником дільниці, головним інженером фабрики, головним інженером комбінату, виконуючим обовязки генерального директора ВАТ "Полтавський ГЗК". 27 лютого 1998 року на загальних зборах акціонерів Володимир Федорович Бадагов був обраний головою правління акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат".
Депутат чотирьох скликань Комсомольської міської Ради, та двох скликань Полтавської обласної Ради. Розпорядженням Кабінету Міністрів України в 2008 р. назначений заступником Міністра транспорту і зв'язку України.

Честнова-Ішкова Раїса Георгіївна.
Випускниця 1953 року, медалістка. Закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут. З 1959 по 2006 рік працювала на КМК начальником відділу автоматизації системи управління технологічними процесами. Виробничий стаж становить 46 років і 10 місяців. У 70 років пішла на заслужений відпочинок.

Логвіненко Анатолій Федорович.
Випускник 1972 року. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут. Працює начальником дільниці на шахті імені Фрунзе.

Фюнг В'ячеслав Гарійович.
Випускник 1989 року. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут. Працює головним інженером шахти "Октябрьская"

Ольшанський Євген Олександрович.
Випускник 1952 року. Очолює раду ветеранів Великої Вітчизняної війни рудника "Суха Балка". Після закінчення гірничого технікуму працював маркшейдером, був активним раціоналізатором. Один він на руднику удостоєний високого звання "Заслужений раціоналізатор СРСР".

Келип Ніна Терентіївна.
Випускниця 1954 року. Працювала на руднику "Суха Балка", ш. Центральна, машиністом дробильної установки. Була депутатом обласної Ради Дніпропетровської області, учасник Великої Вітчизняної війни. Нагороджена орденом "Трудової Слави" ІІІ ступеня, медалями "Ветеран праці", "За доблестный труд", "50 лет Победы в Великой Отечественной войне", "60 лет Победы в Великой Отечественной войне".

Горваський Михайло Олександрович.
Випускник 1990 року. Працює на шахті імені Фрунзе рудника "Суха Балка" з 1999 року за спеціальністю прохідник.

Кононенко Віталій Миколайович.
У 1945 році, не закінчивши 7 класів СШ №36, він самотужки підготувався до вступу у гірничий технікум, який закінчив у 1949 році. Став працювати механіком північного крила шахти Центральна. Після серйозної хвороби змінив місце праці, освоїв нову роботу у відділі головного механіка. Потім у тресті "Ленінруда" став начальником відділу матеріально-технічного постачання (ВМТП), а після створення об'єднання "Кривбасруда" - заступник начальника ВМТП, де й працював до виходу на пенсію. Віталій Миколайович є одним з представників яскравої династії Кононенків. Його дід, Кононенко Макар Охрімович, з 1925 року працював на руднику "Суха Балка" ковалем. Його сини, Микола та Іван, працювали у нього молотобійцями, Григорій - шофером, а Віталій - викладачем історії в СШ №36 та 52. Микола після закінчення інституту працював старшим маркшейдером шахти імені Шильмана. Діти і внуки Миколи продовжили працювати в Кривбасі, примножуючи славу цього гірницького краю.

Стикайло Жан Ілліч.
Випускник 1955 року. Працював начальником дільниці "Кривбасрудоремонт". Як професіонал високого класу виконував будівельні і ремонтні роботи гірничорудного обладнання не лише на підприємствах міста, але й далеко за його межами. Нагороджений орденом "Знак Пошани".

Ткаченко Павло Борисович.
Випускник 1993 року. У 1999 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут. Працює на руднику "Суха Балка" електрослюсарем.

Петренко Віктор Станіславович.
Випускник 1981 року.
1985-1987 - навчання в технікумі електромеханіки.
1987-1995 - працював слюсарем на заводі.
З 1996 року працює на руднику Суха Балка електрослюсарем.

Бондаренко Анатолій Леонідович.
Випускник 1973 року.
У 1976 році закінчив ПТУ №14.
З 1991 по 2006 рік працював на шахті Ювілейна рудника Суха Балка електрозварювальником.