Розділи музею:


Головна
Історія школи
Директори
Ветерани праці
Учасники війни
Афганістан
Чорнобиль
Видатні люди
Творці краси
Гірники
Спортсмени
Сторінка автора
Фотоальбом
Книга відгуків Написати листа

Музей середньої школи №36

Ця сторінка присвячена автору музею

Юхименко (Бажан) Ангеліна Василівна
Випускниця СШ№36 1952 року. У 1956 році після закінчення Нікопольського педагогічного училища повернулась до рідної школи в якості учителя початкових класів.
У 1975 році закінчила Криворізький педагогічний інститут за спеціальністю учитель хімії і біології. Понад 10 років керувала районним методичним об'єднанням учителів хімії. Учитель вищої категорії, відмінник народної освіти України.
У серпні 2006 року закінчила професійну діяльність. Педагогічний стаж роботи в одній школі - 50 років.
Нагороджена за довголітню добросовісну працю медаллю "Ветеран труда", грамотами районного і міського відділу освіти, грамотою Міністерства освіти України. Одружена, має двох дітей (сина і доньку) та чотирьох онуків.
Матеріали історії школи, за власною ініціативою, Юхименко почала збирати близько 25-30 років тому, коли були живі ті, хто був її творцем, - Барабанова Надія Антонівна, колишній директор школи, випускники 36 школи, а потім її вчителі, Зуб Раїса Свиридівна, Мороз Галина Сергіївна, Жовтецька Клавдія Афанасіївна, Щербак Галина Сергіївна, і ті, що можуть свідчити й зараз, - Петренко Євдокія Олексіївна, Сорока Катерина Афанасіївна. Кілька разів ми збирались цим колективом, намагаючись достовірно установити події і дати. Потім роботою з архівом (протоколи нарад, книги наказів, особові картки вчителів), який на той час ще був збережений було проведено їх уточнення. Очевидно, все це було вчасно зроблено, бо архів вже знищено (за часомдавності), а люди пішли з життя. Перші спроби систематизації і узагальнення матеріалів історії школи було зроблено у 1997 році до 70 річного ювілею школи. Більш повно це було зроблено у 2002 році (75 років школи), а до 80 річного ювілею 25 травня 2007 року музей історії школи було відкрито.
Було також використано матеріали пошукової роботи з учнями класних керівників Ельгарт Єлизавети Мусіївни та Трубко Катерини Михайлівни.
Для ознайомлення з матеріалами музею історії 36 школи більш широкого загалу зацікавлених людей було підготовлено, за активної безпосередньої участі випускника СШ №36 1976 року Безменова Олександра Олександровича, електронний варіант музею для розміщення на веб-сайті. Найбільш яскраві сторінки історії 36 школи в ньому подано.спонсор сайта
интернет сервис провайдер Претчер
Интернет + Интерактивное Телевидение
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика