Бабенко Лев Макарович (1927-1935 рік) (нема фото) Перший директор школи. Запроваджував систему навчання в єдності з природою, учив спостерігати, учив бачити, сповідував гуманістичні ідеї, які у 30-ті роки широко використовував і пропагував Василь Сухомлинський. В 1935 році був репресований, пізніше був реабілітований посмертно.
Турта Василь Іванович (1935-1937 рік). Людина оптимістична, неординарна. Вже біля нової будови школи, що знаходиться нині по вулиці Кропивницького, 13 з колективом учителів та учнів висадив величезний абрикосовий сад. Ці фрукти допомагали вижити учням у важкі голодні роки. Турта В. І. - учасник Великої Вітчизняної війни.
Гончаренко Володимир Йосипович (1937-1938 рік). Продовжував роботу своїх попередників, виховуючи патріотизм, любов до людей, до праці. Гончаренко В. Й. - учасник Великої Вітчизняної війни.
Підгірний Феодосій Тимофійович (1938-1941 рік). За фахом вчитель географії, закоханий в рідний край. Сповнений гумору, його особливу систему викладання згадують випускники по сьогодні (через 40-50 років після закінчення школи). В роки війни був учасником Криворізького підпілля.
Барабанова Надія Антонівна (1944-1952 рік). На її долю випав найважчий післявоєнний період. Спочатку з учнями і їх батьками відбудувала школу. Особливо дбала про сиріт та напівсиріт, намагаючись підтримати їх матеріально. Намагалась відкрити учням світ не лише за підручниками, але й реально, організовуючи екскурсії по всій, тоді неосяжній країні. Виростила сина - академіка, видатного вченого в галузі космічної техніки.
Поліщук Андрій Кіндратович (1952-1954 рік). Учасник Великої Вітчизняної війни. Людина високої культури і ерудиції, педагог за покликанням. Все своє життя присвятив педагогіці.
Павлиш Микола Дем'янович (1954-1955, 1960-1976 роки). Випускник школи 1938 року, учасник Великої Вітчизняної війни, орденоносець. За його керівництва школа стала кращим навчальним закладом міста. Було впроваджено кабінетну систему навчання. Більшість кабінетів було обладнано технічними засобами навчання (кіно і діапроекторами та ін.). Була побудована і обладнана майстерня, якою завідував неперевершений майстер своєї справи, талановитий педагог Назаренко Борис Григорович. Радувала круглий рік чудовим цвітом шкільна теплиця. Біля школи було споруджено тир. В школі на той час навчалось близько 2 тисяч учнів, то, навіть, нова будова по вулиці Кропивницького, 37 не могла всіх вмістити. Навчання було організовано в дві зміни.
Білик Іван Дмитрович (1955-1960 рік). Учасник Великої Вітчизняної війни, за фахом математик. Людина точна і порядна. За його керівництва день у школі починався з директора і ним і закінчувався. Дисципліна була сувора. Проте ніхто не жалівся, розуміючи, що дисципліна - основа порядку. Школа була одна з кращих і за підсумками навчання.
Ярушок Яків Кіндратович (1976-1981 рік). Відзначався більш демократичним стилем керівництва, хоча це не було всупереч порядку і дисципліні. Його поважали, сподівались на довгу співпрацю, проте, несподівано для колективу, Яків Кіндратович пішов доробляти пільговий стаж у шахту.
Пурик Людмила Прокопівна (1981-1988 рік). Була сувора, справедлива, Сумління над усе любила, Не знала жалості і сліз. Останнє і стало на заваді продовження професійної діяльності її як директора в 36 школі.
Головіна Ірина Анатоліївна (1988-2012 рік). Наша випускниця, яка працювала після закінчення школи організатором, а потім інспектором районного відділу освіти. Була обрана педагогічним колективом на посаду директора з чотирьох претендентів. Ввела демократичний стиль управління, чим завоювала неабиякий авторитет серед учителів та учнів. В1989 році в школі було вперше в районі відкрито комп'ютерний клас. Головіна І.А. замінила шкільні меблі на нові, більш сучасні. Під її керівництвом в травні 2007 року було відкрито музей історії школи.
Шведова Ольга Анатоліївна (з 2012 року). Вчитель української мови вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України. Педагогічне кредо: "Викладання є мистецтво, а не ремесло - в цьому сам корінь вчительської справи"
Сидорук Параска Макарівна (1956-1974 рік). Заступник директора з навчальної частини. Природжений педагог, досвідчений методист, творець, закохана в свою справу людина. Вона філігранно відточувала методику навчання кожного предмету, забезпечуючи максимально високий результат навчання. Сидорук П. М. весь час училась сама і навчала вчителів, запрошуючи на свої уроки. Це була добра, мудра людина, що повністю віддавалась справі навчання і виховання підростаючого покоління.
Грицаєва Раїса Аврамівна (1974-1997 рік). Намагалась, і це їй вдалося, перейняти стиль керівництва Сидорук П. М. Це була здібна учениця, неординарна людина, відповідальна і цілеспрямована. Раїса Аврамівна не боялась брати на себе відповідальність. Вимоглива до себе та інших, вона іноді потрапляла в критичні ситуації, але природний розум та професіоналізм завжди давали їй можливість знаходити правильне рішення. Двадцять три роки працювала Раїса Аврамівна заступником директора у 36 школі.
Ведмеденко Тетяна Вальтерівна (з 1997 року). Заступник директора з навчальної і виховної роботи. Випускниця 36 школи, вона старанно зберігає кращі традиції педагогів різних поколінь. Людина не заспокоєна, невтомна трудівниця, яка переймається тим, щоб її заклад був найкращим. Вона не сприймає сірості і щиро радіє високим досягненням як учителів, так і учнів. І ці досягнення з року в рік зростають.
Литвин Ганна Григорівна (з 1994 року). Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель іноземної мови. У всьому, за що береться, намагається мати найвищий результат. Під її керівництвом школа стала опорною з вивчення правил дорожнього руху. На районних і міських змаганнях команда юних інспекторів руху школи вже багато років має призові місця. У інших видах змагань: спортивних, художньої самодіяльності, інтелектуальних - така ж картина. Литвин Г. Г. зробила все необхідне для облаштування виставочної зали музею історії своєї, вже давно рідної, 36 школи.
|